Certyfikat Systemu Zarządzania dla Szpitala Powiatowego w Gryfinie Sp. z o.o.

Misją Szpitala Powiatowego w Gryfinie Sp. z o. o. jest:

W celu realizacji swojej misji Zarząd Szpitala postanowił wdrożyć system Zarządzania Jakością w Szpitalu Powiatowym

w Gryfinie Sp. z o. o.

Dzięki zaangażowaniu całego personelu oraz aktywnej pracy auditorów wewnętrznych w dniach 4 – 6 listopada 2015 roku Szpital przeszedł pozytywnie audit certyfikujący przeprowadzony przez jednostkę zewnętrzną ISOCERT Sp. z o. o. - Wrocław.

W dniu 21 grudnia 2015 roku Szpital otrzymał Certyfikat poświadczający wprowadzenie i stosowanie systemu zarządzania zgodnego z wymaganiami  normy PN – EN ISO 9001 : 2009 w zakresie:

lecznictwa szpitalnego,

opieki długoterminowej – świadczenia pielęgnacyjno – opiekuńcze,

opieki paliatywnej i hospicyjnej,

opieki psychiatrycznej i leczenia uzależnień,

ambulatoryjnej opieki specjalistycznej,

diagnostyki radiologicznej i obrazowej.

Posiadanie certyfikatu, to przede wszystkim ciągłe dążenie do spełnienia wymagań i oczekiwań pacjentów poprzez podnoszenie jakości we wszystkich obszarach działalności medycznej, poprawę organizacji pracy, dostosowanie infrastruktury Szpitala do obowiązujących wymagań prawnych.

ZałącznikRozmiar
PDF icon Certyfikat116.98 KB