Szpital Powiatowy w Gryfinie Sp. z o.o. zatrudni:

pielęgniarki do pracy w Oddziale Wewnętrznym, Zakładzie Pielęgnacyjno-Opiekuńczo Psychiatrycznym i Izbie Przyjęć,

ratowników medycznych,

opiekunów medycznych oraz salowe.

Forma zatrudnienia i wynagrodzenie do ustalenia.

Kontakt: tel. 91 4162354, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodano: 28.11.2016 r.

Szpital Powiatowy w Gryfinie Sp. z o. o. poszukuje do współpracy SALOWEJ w Oddziale Chirurgicznym.

Forma zatrudnienia oraz godziny pracy do uzgodnienia.

Podanie oraz CV prosimy przesyłać na adres: 74-100 Gryfino, ul. Niepodległości 39

Dodano: 23.11.2016 r.

Szpital Powiatowy w Gryfinie Sp. z o. o. poszukuje do współpracy LEKARZA:

GERIATRĘ

ANESTEZJOLOGA

CHIRURGA

INTERNISTĘ

Dodano: 31.05.2016 r.

Szpital Powiatowy w Gryfinie Sp. z o.o zatrudni:

PIELĘGNIARKI do pracy w Oddziale Wewnętrznym

SALOWE

OPIEKUNKI MEDYCZNE

Dodano: 31.07.2015 r.

Szpital Powiatowy w Gryfinie Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

Pielęgniarka / Pielęgniarz  na oddziale chirurgicznym oraz na oddziale medycyny paliatywnej:

Wymagania:

kwalifikacje zawodowe z zakresu pielęgniarstwa,

aktualne prawo do wykonywania zawodu,

samodzielność i odpowiedzialność związana z wykonywaniem zawodu pielęgniarskiego.

Mile widziane:

kursy specjalistyczne lub kwalifikacyjne,

doświadczenie na oddziale chirurgicznym lub opieki paliatywnej.

Oferujemy:

zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia lub umowy cywilno - prawnej w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin,

pracę w dogodnym systemie pracy,

miłą atmosferę pracy z doświadczonym personelem.

Osoby zainteresowane proszone są o składanie aplikacji na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub droga pocztową na adres Sztital Powiatowy w Gryfinie Sp. z o.o. 74-100 Gryfino, ul. Parkowa 5 opatrzonej klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnego i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. rr 133, poz. 883 z późn. zm.)"

Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy w Szpitalu Powiatowym w Gryfinie Sp. z o.o.  jest: Szpital Powiatowy w Gryfinie Sp. z o.o. Dane będą przetwarzane do celów rekrutacji pracowników. Udostępnianie danych nie jest przewidywane.

Dodano: 01.12.2014 r.

Szpital Powiatowy w Gryfinie Spółka z o.o. zatrudni Lekarza Specjalistę Chirurga do pracy na Oddziale  Chirurgicznym. Warunki płacy i formy zatrudnienia do uzgodnienia. Informacja po numerem telefonu : 914162109  wew. 175, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodano: 13.11.2014 r.

Szpital Powiatowy w Gryfinie Sp. z o.o. zatrudni pielęgniarkę na oddziale chirurgicznym.

Wymagany aktualny kurs przataczania krwi i jej składników.

Warunki i forma zatrudnienia do negocjacji.

Szczegółowe warunki zatrudnienia zostaną omówione w   czasie rozmowy kwalifikacyjnej.

Oferty wraz z CV proszę składać do dnia 28 listopada 2014r  w siedzibie jednostki

Gryfino, ul. Niepodległości 39 – sekretariat, lub drogą elektroniczną na adres: