dodano: 16.09.2015 r.

Zapraszamy mieszkańców Bani, Widuchowej, Starego Czarnowa, Trzcińska-Zdroju i Gryfina na bezpłatne badania i konsultacje specjalistyczne. Ruszyła już rejestracja w Baniach. Zapraszamy wszystkich chętnych pacjentów do NZOZ Panaceum SC, ul. Myśliborska 2, Banie 10 października 2015 r. do skorzystania z konsultacji u chirurga i ginekologa. Ilość miejsc jest ograniczona. Rejestracja pod nr tel. 91 416 65 99. W ramach białej soboty każdej zarejestrowanej pani pobierzemy cytologię. Można również skorzystać z pakietu badań laboratoryjnych Diagnostyka, obejmującego: morfologię, OB, ALT, glukozę, cholesterol, kreatyninę. CRP i amylazę. Ilość miejsc na badania jest również ograniczona oraz obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Nie sprawdzamy ubezpieczenia i nie wymagamy skierowania. Projekt finansowany jest w całości z budżetu Powiatu Gryfińskiego.

dodano: 24.09.2015 r.

Od dzisiaj mieszkańcy gminy Widuchowa mogą zapisywać się na badania i konsultacje specjalistyczne w ramach białej soboty, która odbędzie się 24.10.2015 r. w NZOZ Przychodnia Rodzinna, ul. Tatrzańska 13 w Widuchowej. Nr tel. do rejestracji: 91 416 71 99. Przypominamy, że w Widuchowej będzie przyjmował urolog i ginekolog. Panie będą miały pobraną cytologię, a panowie - zbadany marker PSA. Ponadto będzie można skorzystać z pakietu badań laboratoryjnych Diagnostyka, który obejmuje: morfologię, OB, ALT, glukozę, cholesterol, kreatyninę, CRP i amylazę. Akcja w całości finansowana jest z budżetu Powiatu Gryfińskiego.

dodano: 15.10.2015 r.

Pierwsza tej jesieni biała sobota już za nami. Serdecznie dziękujemy właścicielom i pracownikom NZOZ Panaceum w Baniach za gościnę. 10 października przyjechaliśmy do Bani z poradami chirurgicznymi i ginekologicznymi. Paniom wykonaliśmy bezpłatne cytologie. Pobieraliśmy również krew na badania laboratoryjne. Wyniki można już odbierać w przychodni w Baniach.

W tym tygodniu ruszyła rejestracja na białą sobotę w Gminie Stare Czarnowo. 14 listopada przyjedziemy do NZOZ Dariusz Jahns w Kołbaczu, ul. Szarych Mnichów 10. Rejestracja pod nr tel. 913124073. Do Kołbacza przyjedzie ginekolog i ortopeda. Z badań niezmiennie wykonamy cytologię i pakiet badań laboratoryjnych Diagnostyka. Zapraszamy serdecznie mieszkańców Gminy Stare Czarnowo do rejestracji.

Przypominamy również, że wciąż można się rejestrować na białą sobotę w Widuchowej. Już 24 października będziemy gościć w NZOZ Przychodni Rodzinnej przy ul. Tatrzańskiej 13 w Widuchowej. Do tej miejscowości przyjedzie ginekolog i urolog. Wykonamy bezpłatne cytologie i zbadamy u panów poziom markeru PSA. Będziemy również pobierać krew na pakiet badań laboratoryjnych. Zapraszamy do rejestracji pod nr tel. 914167199.

dodano: 05.11.2015 r.

Biała sobota w Widuchowej już za nami. Bardzo dziękujemy pracownikom przychodni za gościnę i przede wszystkim za wzorową organizację. Przypominamy, że trwa rejestracja w Kołbaczu. Już 14 listopada do Kołbacza przyjedzie ortopeda i ginekolog. Informujemy również, że w tym tygodniu rozpoczęła się rejestracja w Trzcińsku-Zdrój. 28 listopada przyjedziemy do NZOZ Przychodni Rodzinnej ul. 2-go Lutego 20. Rejestracja pod nr tel. 914148196. Do Trzcińska-Zdrój przyjedzie ginekolog i urolog. Wykonamy również badania laboratoryjne. Do zobaczenia w Kołbaczu i Trzcińsku-Zdrój...


dodano: 16.07.2015 r.

Biała sobota w Cedyni i Mieszkowicach

11 lipca 2015 r. gościliśmy w Przychodni Rodzinnej w Mieszkowicach z kolejną białą sobotą. W Mieszkowicach przyjmował urolog, ortopeda i otolaryngolog. Z konsultacji specjalistycznych skorzystały 74 osoby. Wykonaliśmy również 39 pakietów badań laboratoryjnych.

Natomiast 27 czerwca 2015 r. biała sobota odbyła się w NZOZ Hipokrates w Cedyni. Z konsultacji u urologa, chirurga i ginekologa skorzystało 56 mieszkańców Gminy Cedynia. Ponadto 41 osobom wykonaliśmy pakiety badań laboratoryjnych.

Projekt jest finansowany z budżetu Powiatu Gryfińskiego.


dodano: 15.06.2015 r.

Biała sobota w Chojnie

W minioną sobotę 13 czerwca 2015 r. gościliśmy w Chojnie. Do tej uroczej miejscowości przyjechali: kardiolog, ortopeda i rehabilitant. Z bezpłatnych konsultacji skorzystało 49 pacjentów. Natomiast 40 osób skorzystało z bezpłatnych badań laboratoryjnych pakietu Diagnostyka. Wyniki badań będą gotowe do odebrania w przychodni w Chojnie już w tę środę 17 czerwca 2015 r. Przypominamy, że w Chojnie przy ul. Kościuszki działają poradnie specjalistyczne Szpitala Powiatowego w Gryfinie Sp. z o.o.: chirurgiczna, ginekologiczno-położnicza, urologiczna, otolaryngologiczna oraz okulistyczna. Więcej informacji w zakładce http://szpital-gryfino.pl/index.php/pl/poradnie-specjalistyczne/chojna. Natomiast kolejna Biała sobota odbędzie się 27 czerwca w Cedyni, gdzie przyjadą: urolog, chirurg i ginekolog. Tak, jak w każdej miejscowości, tak i w Cedyni dla 40 zarejestrowanych pacjentów wykonamy badania laboratoryjne. Do zobaczenia w Cedyni.

Projekt jest finansowany z budżetu Powiatu Gryfińskiego.

dodano: 26.05.2015 r.

Biała sobota w Moryniu

Pacjenci dopisali w Moryniu. W minioną sobotę 23 maja ponad 40 pacjentom wykonaliśmy badania laboratoryjne z pakietu Diagnostyka, a ponad 60 osób skorzystało z porad u lekarzy specjalistów: urologa, ortopedy i ginekologa. Pacjentki skorzystały również z bezpłatnych cytologii. Pragniemy serdecznie podziękować dr Jerzemu Nowakowi i wspaniałym pielęgniarkom z NZOZ w Moryniu za cudowną gościnę i udaną współpracę. Akcja finansowana jest z budżetu Powiatu Gryfińskiego. Kolejny wyjazd do Chojny 13 czerwca. Już ruszyła rejestracja do kardiologa, ortopedy i rehabilitanta. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych mieszkańców gminy Chojna.

Projekt jest finansowany z budżetu Powiatu Gryfińskiego.


Białe soboty 2015

Szpital Powiatowy w Gryfinie ponownie organizuje bezpłatne badania profilaktyczne i konsultacje specjalistyczne na terenie Powiatu Gryfińskiego. W okresie od maja do lipca br. „białe soboty” odbędą się w Moryniu, Chojnie, Cedyni i Mieszkowicach.

Każdy może skorzystać z porady specjalistycznej oraz wykonać badania diagnostyczne. Nie sprawdzamy ubezpieczenia pacjenta. Akcję finansuje Starostwo Powiatowe w Gryfinie.

Pierwsze konsultacje odbędą się 23 maja 2015 r. w NZOZ Jerzy Nowak w Moryniu, ul. Dworcowa 6. Panie będą mogły skorzystać z porady u lekarza ginekologa (dr Tadeusza Sulisza) i wykonać bezpłatną cytologię. Ponadto do Morynia przyjedzie ortopeda – dr Michał Chmielnicki, który przyjmuje zarówno dorosłych jak i dzieci oraz urolog – dr Marian Kolosa. Panowie będą mieli możliwość wykonania markeru PSA. Zapraszamy wszystkich chętnych do rejestracji pod nr tel. 914146014.

Na kolejną „białą sobotę” zapraszamy 13 czerwca do Chojny – Przychodnia Kolejowa, ul. Kościuszki 10. Będzie można skorzystać z porady u ortopedy, rehabilitanta i kardiologa. Rejestracja pod nr tel. 914041020.

Natomiast do Cedyni 27 czerwca przyjedzie urolog, ortopeda i ginekolog. Lekarze będą przyjmowali w NZOZ „Hipokrates” S.C., przy ul. Obrońców Stalingradu 28. Rejestracja pod nr tel. 914144054.

Z kolei do NZOZ Przychodni w Mieszkowicach przy ul. Poniatowskiego 15 przyjadą: ortopeda, urolog i laryngolog. „Biała sobota” w tej miejscowości odbędzie się 11 lipca. Rejestracja pod nr tel. 914145227.

Ponadto w każdej z podanych miejscowości wszyscy chętni pacjenci w godzinach od 8:00 do 11:00 będą mogli wykonać badania laboratoryjne w ramach pakietu Diagnostyka, który obejmuje:  
morfologię, OB, ALT, glukozę, cholesterol, kreatyninę, CRP i amylazę.