Kontakt Gryfino Szpital

 

SZPITAL

Szpital Powiatowy w Gryfinie Sp. z o.o.

74-100 Gryfino, ul. Parkowa 5
Tel. 91 416 23 54
Tel. 91 416 21 09

Numery wewnętrzne

  • Izba przyjęć - 121
    izba@szpital-gryfino.pl
  • Oddział chirurgiczny – dyżurka pielęgniarek – 131
  • Oddział chirurgiczny – gabinet lekarski – 171
  • Oddział gin.-poł. – dyżurka pielęgniarek – 310
  • Oddział gin.-poł. – gabinet lekarski – 160
  • Oddział neonatologiczny – dyżurka pielęgniarek – 134
  • Oddział neonatologiczny – gabinet lekarski – 162
  • Oddział chorób wewnętrznych – dyżurka pielęgniarek – 135
  • Oddział chorób wewnętrznych – gabinet lekarski – 307
  • Oddział medycyny paliatywnej - tel. 91 416 41 00, kom. 797 704 043
  • Sekretariat medyczny – 162
    Anna Markowska
    a.markowska@szpital-gryfino.pl
    Magdalena Kościelecka
    m.koscielecka@szpital-gryfino.pl
  • RTG – 139
    Marlena Mościcka
    rtg@szpital-gryfino.pl
  • Apteka – 178
    Wiesława Nabielec
    apteka@szpital-gryfino.pl
  • Naczelna pielęgniarka epidemiologia – 138
    Marzena Szurko
    naczelna@szpital-gryfino.pl
  • Laboratorium DIAGNOSTYKA - 150

 


ADMINISTRACJA

Szpital Powiatowy w Gryfinie Sp. z o.o.

74-100 Gryfino, ul. Parkowa 5
NIP 8581797173
REGON 320481747
Numer KRS 0000304531
Numer Księgi Rejestrowej 000000022234
Rachunek bankowy nr 92 1240 3855 1111 0010 1939 2960
PKO SA O. w Gryfinie

  • SEKRETARIAT SZPITALA

    74-100 Gryfino, ul. Niepodległości 39

    tel.: 91 416 26 95

    sekretariat@szpital-gryfino.pl
  • ADMINISTRACJA SZPITALA

    tel.: 91 416 21 09

    tel.: 91 416 20 15

    tel.: 91 416 23 54

    fax.: 91 404 54 54

Numery wewnętrzne

  • pozycja
  • Sekretariat – 175
    Kamila Listowska
    sekretariat@szpital-gryfino.pl
    k.listowska@szpital-gryfino.pl
  • Prezes Zarządu – 175
    Grzegorz Bogdanowicz
    sekretariat@szpital-gryfino.pl
  • Dyrektor ds. administracyjno-technicznych – 175
    Małgorzata Szewczukm.szewczuk@szpital-gryfino.pl
  • Dyrektor ds. medycznych – 175
    dr Dorota Rydzewska-Bujel
    d.rydzewska@szpital-gryfino.pl
  • Kadry – 163
    Agnieszka Kulesza
    kadry@szpital-gryfino.pl
  • Księgowość – 176
    Magdalena Milczanowska
    m.milczanowska@szpital-gryfino.pl
    ksiegowosc@szpital-gryfino.pl
    Elżbieta Okraska
    e.okraska@szpital-gryfino.pl
    Teresa Rak
    t.rak@szpital-gryfino.pl
  • Statystyka – 163
    Elżbieta Ławicka
    statystyka@szpital-gryfino.pl
  • Rozliczenia z NFZ – 110
    Małgorzata Włodarczyk
    m.wlodarczyk@szpital-gryfino.pl
  • Informatyk – 114
    Artur Hibner
    admin@szpital-gryfino.pl
  • Kontrola finansowa – 111
    Joanna Półtorak
    controling@szpital-gryfino.pl
 

PORADNIE

  • PORADNIE SPECJALISTYCZNE W GRYFINIE

    74-100 Gryfino, ul. Parkowa 5
    tel.: 91 416 90 98
    rejestracja@szpital-gryfino.pl
  • PORADNIE SPECJALISTYCZNE W CHOJNIE
    74-500 Chojna, ul. Odrzańska 1C
    tel.: 508 879 146
    poradniachojna@szpital-gryfino.pl
  • PORADNIA SPECJALISTYCZNA W BIELICACH
    74-202 Bielice, ul. Jana Pawła II 34a
    tel.: 91 91 563 70 26
    poradniabielice@szpital-gryfino.pl
 

OPIEKA DŁUGOTERMINOWA

  • ZAKŁAD OPIEKUŃCZO – LECZNICZY

    74-100 Gryfino, ul. Armii Krajowej 8
    tel.: 91 415 25 13
    zol@szpital-gryfino.pl

  • ZAKŁAD PIELĘGNACYJNO - OPIEKUŃCZY PSYCHIATRYCZNY
    74-105 Nowe Czarnowo, Nowe Czarnowo 70
    tel.: 91 404 53 50
    zpop@szpital-gryfino.pl