Dom Lekarski

Dom Lekarski S.A. powstał w 2001 roku w Szczecinie, jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na wysokiej jakości usługi szpitalne. Zrodzony z ideału o profesjonalnej i niezależnej placówce, w której czułby się dobrze zarówno lekarz, pielęgniarka, a przede wszystkim pacjent, Dom Lekarski szybko zyskał zaufanie pacjentów. Obecnie jesteśmy jedynym ośrodkiem z naszego regionu, który znalazł się w rankingu szpitali prywatnych wg Tygodnika WPROST. Dom Lekarski SA otrzymał również Nagrodę Gospodarczą "Busolę Biznesu" w kategorii Innowacja Roku 2011 wręczaną przez Prezydenta Miasta Szczecina!

Nasza firma oferuje leczenie szpitalne począwszy od diagnostyki przedoperacyjnej, poprzez zabiegi i operacje, aż do opieki pooperacyjnej, gwarantującej osiągnięcie pełnego efektu leczniczego. Za główny cel postawiliśmy sobie zapewnienie, że świadczone przez nas usługi medyczne spełniają potrzeby i wymagania pacjentów. Dlatego też na bieżąco monitorujemy satysfakcję leczonych u nas osób. Doskonałe wyniki przeprowadzonych ankiet utwierdzają nas w przekonaniu, że nasze starania są przez Państwa doceniane. Jest to dla nas najwyższe wyróżnienie! 

Lekarze Domu Lekarskiego przeprowadzają zabiegi operacyjne z zakresu okulistyki, ortopedii i chirurgii ręki, laryngologii oraz chirurgii plastycznej. Od początku naszej działalności współpracujemy z najlepszymi specjalistami z regionu, których doświadczenie gwarantuje nie tylko wysoką jakość usług lecz również rozwój w sferze materiałów i sprzętu medycznego oraz technik operacyjnych. Nasz ośrodek został nagrodzony przez Germanischer Lloyd Industrial Services Polska Sp. z o.o., który przyznał nam Certyfikat ISO 9001:2008

Pacjenci Domu Lekarskiego to cały przekrój społeczeństwa. Operujemy w ramach kontraktu z NFZ-em, jak również pacjentów prywatnych, Szczecinian, jak i osoby z zagranicy. Dla nas jednak pacjent nigdy nie jest i nie będzie "przypadkiem". Dobro pacjenta jest dla nas najważniejszą wartością.

 

Ośrodki Domu Lekarskiego:

Centrum Medyczne w CH Turzyn

Przychodnia Specjalistyczna na ul. Rydla

Centrum Zabiegowe na ul. Gombrowicza

Oddział szpitalny w ZOZ MSW

http://www.domlekarski.pl/